1/1/2021

אודות

פסטיבל נווה נאמן הוא פסטיבל של נתינה, מבוסס על תושבי השכונה – מיקס נדיר של מוזיקאים, אנשי משחק, אומנים, אנשי רוח, גוף נפש, יוזמה וחזון.

שילוב ייחודי בין קהילות חילונים – מסורתיים – דתיים שחיים יחד מתוך כבוד ותשוקה משותפת ללמוד, לתת, להתקרב ולשמוח יחד. 

מזמינים אתכם לשמוח איתנו, בשכונה בה ניתן להתהלך ללא צורך ברכב, מסדנה להרצאה, ממעגל שיח למפגש אחד על אחד, לשמוע הרבה מוזיקה טובה ולדעת שכל זה אפשרי!
פסטיבל של שכונה אחת קטנה בהוד השרון.

גם השנה התחברנו יחד עם קהילות נוספות לקיים חגיגת תרבות אזרחית שתערך בו זמנית בכל הארץ מזה השנה השנייה! מבנה ענקי של כוחות חופשיים משותפים, המתעוררים בנקודות רבות בארץ: הפסטיבל של כל הפסטיבלים! פסטיבל המבוסס על נדיבות הלב, יוזמה חופשית, אחריות אישית, יצירה משותפת וכבוד לאחר. קהיליה –  kehiliya.org  – קהילת הקהילות, היא חיבור אמיץ של יזמי קהילות. עשרות אלפי תושבים חוגגים תרבות אזרחית במחוזויתנו. מצפון הארץ לדרומה – חוקוק בעמק הירדן,  שייח' אבריק מטבעון, דרך הנדיב של פרדס חנה-כרכור, נווה נאמן מהוד השרון, יד אליהו והמקרר מתל אביב, המפעל, מוסללה, סטודיו משלך, שכונת בית הכרם – בירושלים.  ודרומה לירוחם.  חוצי מקום – תנועת תרבות, ניפגשים באמת, רקמה וקליק– התומכות בקהל המבוגרים,  קהילת השמש – גגות סולאריים בקהילה ועוד. התחברנו יחד כדי לחלום, לשתף פעולה ולכונן תרבות אזרחית בישראל

 

X