אפריל 24, 2019

רשימת אירועים

מאי, 2019

Filter Events

קטגוריות:

קטגוריות

סוג:

סוג

החל סינון

חמישי30מאי11:0013:00מעבר למוצקיםשאלות ותשובות - מעבר תינוקות לאכילת מוצקים11:00 - 13:00 מארגן/ת: שרונה נגבי קטגוריות:גוף נפש,ילדים,הורים וילדיםסוג:סדנה

חמישי30מאי16:0017:00Featuredתהלוכת פתיחה16:00 - 17:00 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקה,ילדים,הורים וילדיםסוג:מיצג,טיול

חמישי30מאי17:0019:00מסעדבית אוכל טעיםלקטנים ולגדולים17:00 - 19:00 מארגן/ת: טלי צ'פלסקי קטגוריות:אוכלסוג:אוכל

חמישי30מאי(מאי 30)17:00שישי31(מאי 31)16:00שפוך את הלב למאיה17:00 - 16:00 (31) מארגן/ת: מאיה אלדר לוין קטגוריות:הגות ותרבות,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:שיחה

חמישי30מאי(מאי 30)17:00שישי31(מאי 31)16:00יצחק לא נעקדמיצג אומנות אינטראקטיבי ותערוכות צילום17:00 - 16:00 (31) מארגן/ת: רפאל מתן בן משה קטגוריות:צילום,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מיצג

חמישי30מאי(מאי 30)17:00שישי31(מאי 31)14:00הגינה של יואבסיור קצר בגינה של יואב שהיא יצירה ייחודית17:00 - 14:00 (31) מארגן/ת: הגר קטגוריות:קיימות,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מיצג,טיול

חמישי30מאי(מאי 30)17:00שישי31(מאי 31)14:00הילינג פרח הלוטוס[אזל] צ'י קונג רפואי אנרגטי17:00 - 14:00 (31) מארגן/ת: תמר קמחי פירסון קטגוריות:גוף נפש,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:סדנה,טיפול

חמישי30מאי(מאי 30)17:00שישי31(מאי 31)13:00גראפיטי גיריםמקשטים את סמטת אנשי כנסת גדולה17:00 - 13:00 (31) מארגן/ת: יעל ויתקון קטגוריות:ילדים,אמנות פלסטית,הורים וילדים,ציור,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:סדנה,מיצג

חמישי30מאי17:0023:00הופעות הבמה המרכזיתיוצרי השכונה וחברים17:00 - 23:00 מארגן/ת: ארז לוין ודורון רפאלי קטגוריות:מוזיקה,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מופע

חמישי30מאי17:0022:30במת הנועריוצרי שכונה וחברים17:00 - 22:30 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקה,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מופע

חמישי30מאי17:0020:00חריטה בעץסיורים כל חצי שעה 10 משתתפים17:00 - 20:00 מארגן/ת: ירמי פרויד קטגוריות:אמנות פלסטית,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מיצג

חמישי30מאי17:0019:00מסעדבית: ממזרח למערבאוכל טעים 17:00 - 19:00 מארגן/ת: שרית חליבה קטגוריות:אוכלסוג:אוכל

חמישי30מאי(מאי 30)17:00שישי31(מאי 31)20:00סבתא רב חובלמוזיאון "תמונות חיים" מארח תערוכת אמנות17:00 - 20:00 (31) מארגן/ת: סיון זיו וינד קטגוריות:ילדים,אמנות פלסטית,ציור,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מיצג,צפייה

חמישי30מאי17:0017:30שנ:צמוסיקה מקורית17:00 - 17:30 מארגן/ת: נבו שלו קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי17:0018:00אזל - סדנת אוריגמי17:00 - 18:00 מארגן/ת: גלית קאוון קטגוריות:ילדים,אמנות פלסטית,הורים וילדיםסוג:סדנה

חמישי30מאי17:0017:30צוף\זוהר\ענבלשירה צועקת והרמוניות מטלטלות 17:00 - 17:30 מארגן/ת: ענבל כהן אור קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי17:0017:45אזל - קישוט סוכריות עם חני17:00 - 17:45 מארגן/ת: חני לשם קטגוריות:ילדים,אוכל,הורים וילדיםסוג:סדנה,אוכל

חמישי30מאי17:0018:30אזל - אקסטטיק דאנסריקוד משחרר17:00 - 18:30 מארגן/ת: עמרי חליבה קטגוריות:גוף נפש,ריקודסוג:סדנה

חמישי30מאי17:1519:00תנך מחלון אחרקריאה חדשה בסיפור קין הבל17:15 - 19:00 מארגן/ת: הדס לאור אשור קטגוריות:הגות ותרבותסוג:הרצאה,שיחה

חמישי30מאי(מאי 30)17:30שישי31(מאי 31)14:00אזל: לראות אחרת, ביחדאזל: סדנת תקשורת מקרבת להורים וילדים17:30 - 14:00 (31) מארגן/ת: רפאל מתן בן משה קטגוריות:ילדים,צילום,הורים וילדים,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:סדנה

חמישי30מאי17:3018:30הענק וגנושעת סיפור לכל המשפחה17:30 - 18:30 מארגן/ת: רוני אשור לוי קטגוריות:ילדים,הורים וילדיםסוג:מופע

חמישי30מאי(מאי 30)17:30שישי31(מאי 31)13:15אזל: יצירה עם 'יפיתוש'סדנת יצירה משותפת להורים וילדים17:30 - 13:15 (31) מארגן/ת: יפית שלם קטגוריות:ילדים,אמנות פלסטית,הורים וילדים,ציור,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:סדנה,מיצג

חמישי30מאי17:3018:00השקדיההלל סנדר והשקדיה17:30 - 18:00 קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי17:3020:00איפורינהאיפור פנים אומנותי17:30 - 20:00 מארגן/ת: נורית קטגוריות:ילדים,אמנות פלסטיתסוג:מיצג,צפייה,טיפול

חמישי30מאי17:4018:15סרג'נט כרובקברט בלוז רוק מטורף17:40 - 18:15 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי18:0019:30אזל - יוגה נשימה ונשמהסדנת יוגה ונשימה מודעת18:00 - 19:30 מארגן/ת: פזית יונתני קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

חמישי30מאי18:0019:30הגבלת תנודות התודעהסדנה והרצאה 18:00 - 19:30 מארגן/ת: נוגה ברקאי קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה,הרצאה,שיחה

חמישי30מאי18:0019:30מסעדבית: הטעם התימני18:00 - 19:30 מארגן/ת: משפחת נגר קטגוריות:אוכלסוג:אוכל

חמישי30מאי18:0019:30שיטת "מגירות"מפגש עם שיטה לגילוי עצמי18:00 - 19:30 מארגן/ת: תמר פריד רובננקו קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה,הרצאה

חמישי30מאי18:1018:40להקת המקלט18:10 - 18:40 מארגן/ת: מיקה עשת קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי18:1519:00רון ואנשי הצפוןאינדי רוק אלטרנטיבי עם שירים מקוריים בעברית18:15 - 19:00 מארגן/ת: ענבל כהן אור קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי18:3019:153Dמופע מוזיקה להקת נוער מהוד השרון18:30 - 19:15 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי18:4519:15Saar & the 3 cool Katsסער, לירי, עידו ומני18:45 - 19:15 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי(מאי 30)19:00שישי31(מאי 31)12:00לגלות את העוצמה שבךערב חוייתי מעולם הרוח19:00 - 12:00 (31) מארגן/ת: בתיה וגאי בן ליש קטגוריות:גוף נפש,הגות ותרבותסוג:סדנה,הרצאה,שיחה

חמישי30מאי19:0016:00אזל - סדנת קרמיקהSOLD OUT19:00 - 16:00 מארגן/ת: ענת גלאט קטגוריות:אמנות פלסטיתסוג:סדנה

חמישי30מאי19:0020:30צ'אקרותהרצאה והדגמה - ד"ר רובי שלו19:00 - 20:30 מארגן/ת: דליה ריבר קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה,מיצג,הרצאה,שיחה,צפייה

חמישי30מאי19:0019:30שכונה שכזאתחברות מועדון הזהב בהצגה על הווי השכונה19:00 - 19:30 מארגן/ת: טלי צ'פלסקי קטגוריות:קרקס ותאטרון רחובסוג:מופע

חמישי30מאי19:3020:15מינוס אפסמופע מוזיקה19:30 - 20:15 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי20:0023:59קולנוע בחצריוצרי סרטים מהשכונה 20:00 - 23:59 מארגן/ת: ליאור הר-לב קטגוריות:קולנוע,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:הרצאה,שיחה,צפייה

חמישי30מאי20:0021:30בועז גלילימופע של מוזיקאי ומלחין20:00 - 21:30 מארגן/ת: מירב לוין קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי20:0021:30"שכונה"סרט מאת אילן יגודה20:00 - 21:30 מארגן/ת: ליאור הר-לב קטגוריות:קולנועסוג:מופע,צפייה

חמישי30מאי20:0022:00אזל - סיפורים מ"בראשית"מהנדס בצוות הפיתוח של החללית20:00 - 22:00 מארגן/ת: אריאל רובננקו קטגוריות:הגות ותרבותסוג:הרצאה

חמישי30מאי20:0021:30פלייבק פרשת השבועפרשת השבוע "במדבר" מאז ועד היום בתיאטרון פלייבק20:00 - 21:30 מארגן/ת: גפן ענתבי קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

חמישי30מאי20:1521:00צרות של השיריםרוק ישראלי ולועזי בעיבודים מפתיעים20:15 - 21:00 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי20:1521:00אפרו פופמופע בבמה המרכזית20:15 - 21:00 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי20:1521:00הופעה של קוף בכלוב20:15 - 21:00 מארגן/ת: להקת קוף בכלוב קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי(מאי 30)21:00שישי31(מאי 31)13:30אזל - טקסי פרידה ושחרורבין פרפורמנס למפגש רוחני21:00 - 13:30 (31) מארגן/ת: ליאור הר-לב קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה,מופע,שיחה

חמישי30מאי21:0022:30אהבה וצרות אחרות21:00 - 22:30 מארגן/ת: עדנה קאנטי קטגוריות:הגות ותרבותסוג:מופע,הרצאה

חמישי30מאי21:0022:00ג'אגלינג אשמופע להטוטים21:00 - 22:00 מארגן/ת: יונתן שניידר קטגוריות:קרקס ותאטרון רחובסוג:מיצג,מופע

חמישי30מאי21:3023:00"פלטשקעס"עפר ינוב21:30 - 23:00 מארגן/ת: ליאור הר-לב קטגוריות:קולנועסוג:הרצאה,שיחה,צפייה

חמישי30מאי21:3022:00לייב סט חדש וניסיוניגלעד ברבי21:30 - 22:00 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

חמישי30מאי22:0023:59אלקטרוני באולםBYOD 22:00 - 23:59 קטגוריות:מוזיקה,ריקודסוג:מופע

חמישי30מאי22:3023:59בית המפגשלימוד חברותא נשים של פרשת השבוע22:30 - 23:59 מארגן/ת: מאיה מזרחי קטגוריות:גוף נפש,הגות ותרבותסוג:סדנה,מופע

חמישי30מאי(מאי 30)23:00שישי31(מאי 31)0:30המרכיב הסודיסרט ומפגש עם היוצר23:00 - 0:30 (31) מארגן/ת: אורי מזרחי קטגוריות:גוף נפש,קולנועסוג:הרצאה,שיחה,צפייה

שישי31מאי8:0010:00עם הפנים לנחל הדסטיול בנחל הדס - בגישת 'תבונת  - ההתבוננות'8:00 - 10:00 מארגן/ת: דינה כהן-אור ומיכל פוקס - מרכז עמטבע קטגוריות:גוף נפש,הגות ותרבות,קיימות,הורים וילדים,סיור לימודיסוג:טיול

שישי31מאי8:0011:00בנית ספריה שיתופיתסדנת בניה משותפת8:00 - 11:00 קטגוריות:קיימותסוג:סדנה

שישי31מאי8:0010:00מסעדבית: ארוחת בוקר משותפתבגינה של גרדין8:00 - 10:00 מארגן/ת: נילי גרדין קטגוריות:אוכלסוג:אוכל

שישי31מאי9:0011:00סקראפ יצירה בנייר9:00 - 11:00 מארגן/ת: נעמי אשר קטגוריות:ילדים,אמנות פלסטית,קיימות,הורים וילדיםסוג:סדנה,מיצג

שישי31מאי9:0010:30אזל - בריגהו יוגהשיעור פתוח9:00 - 10:30 מארגן/ת: נעה גואטה קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי10:0011:30מרעיון לחברה בינלאומיתגלעד פולק על המעבר מ-הישרדות ל-שגשוג בשיטת 4 הנתיבים שפיתח10:00 - 11:30 מארגן/ת: מירב לוין קטגוריות:גוף נפשסוג:הרצאה

שישי31מאי10:0012:00הכנת קובה חמוסטהאירוע מלא10:00 - 12:00 מארגן/ת: אמא של דורון רפאלי קטגוריות:אוכלסוג:סדנה,אוכל

שישי31מאי10:0012:00אזל - סדנת מנדלותהתנסות בחיבור פנימה וביצירת מנדלה אישית בתבנית "זרע החיים"10:00 - 12:00 מארגן/ת: טלי אוברסט קטגוריות:גוף נפש,הגות ותרבות,אמנות לחימהסוג:סדנה,שיחה

שישי31מאי10:0016:00מסעדבית חומוס נאמןבית החומוס הטעים בשכונה10:00 - 16:00 מארגן/ת: שרית חליבה קטגוריות:אוכלסוג:אוכל

שישי31מאי10:0015:30טעימות חזון10:00 - 15:30 מארגן/ת: דליה ריבר קטגוריות:הגות ותרבותסוג:סדנה

שישי31מאי10:0011:00אזל: לראות אחרתאזל: סדנת צילום ופוטותרפיה לאזרח הוותיק בסמארטפון10:00 - 11:00 מארגן/ת: רפאל מתן בן משה קטגוריות:צילוםסוג:סדנה

שישי31מאי10:1011:00ליבו של העץהצגת ילדים10:10 - 11:00 מארגן/ת: רוני אשור לוי קטגוריות:ילדים,קרקס ותאטרון רחובסוג:מיצג,מופע,הרצאה,צפייה

שישי31מאי10:3012:00צ'י גונגתרגול וחוויה 10:30 - 12:00 מארגן/ת: נועם שניידר קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה,הרצאה,שיחה

שישי31מאי11:0012:30סדנת מנדלותפגישה עם עולם המנדלות, ויצירת מנדלה אישית, ולא רק עם מחוגה וצבעים. 11:00 - 12:30 מארגן/ת: תמר פריד רובננקו קטגוריות:הגות ותרבות,אמנות פלסטיתסוג:סדנה

שישי31מאי11:0012:00אזל - סיור בבית אקולוגי11:00 - 12:00 מארגן/ת: אמיר אלרון קטגוריות:קיימותסוג:הרצאה,טיול

שישי31מאי12:0012:30נעם שגיאמוזיקה מקורית12:00 - 12:30 קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי12:0014:00ג'אגלינג בחצרלימוד ואימון12:00 - 14:00 מארגן/ת: אריאל רובננקו קטגוריות:קרקס ותאטרון רחובסוג:סדנה,מופע

שישי31מאי12:0013:30מעגל ריפויעם טבע אילן ועופר משה12:00 - 13:30 מארגן/ת: טבע אילן רפפורט קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי12:0018:30סדנאות בסטודיו למחול12:00 - 18:30 מארגן/ת: אליעזר שלו קטגוריות:גוף נפש,הגות ותרבות,ריקוד,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:סדנה,מופע,הרצאה,שיחה,צפייה,טיפול

שישי31מאי12:0018:00גוף ונפש באולם הספורט12:00 - 18:00 מארגן/ת: אליעזר שלו קטגוריות:גוף נפש,ריקוד,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:סדנה,מופע

שישי31מאי12:0013:00ניהדינה וענת12:00 - 13:00 מארגן/ת: ענת ברוור ודינה לבינגר קטגוריות:ריקודסוג:סדנה

שישי31מאי12:0018:00רעש מהשכניםלא בין 2 עד 412:00 - 18:00 מארגן/ת: ענבל כהן אור קטגוריות:מוזיקה,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מופע

שישי31מאי12:0014:00PoPuPuBפאב חברתי נודד בשכונה12:00 - 14:00 מארגן/ת: אליעזר שלו קטגוריות:גוף נפש,אוכלסוג:אוכל

שישי31מאי12:0012:30אור א יואב בעיבודים מקוריים ומתורגמים לשירי פולק ושמחה12:00 - 12:30 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי12:1512:45לים סולימאן ג'אז ופסנתר12:15 - 12:45 מארגן/ת: לים סולימאן קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי12:3019:00שישי החשמונאיםמוזיקה בגינת החשמונאים-שמעון הצדיק12:30 - 19:00 מארגן/ת: ענבל כהן אור קטגוריות:מוזיקה,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:מופע

שישי31מאי12:3016:00מסעדבית: לאנצ'בוקס אינדיהאורז בריאני ודאל12:30 - 16:00 קטגוריות:אוכלסוג:אוכל

שישי31מאי12:4513:15נגה ונבושירים עם גיטרה או פסנתר12:45 - 13:15 קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי13:0013:30העולם אכזררעש מהשכנים (לא בין 2 ל 4)13:00 - 13:30 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי13:0014:00מדיטציה13:00 - 14:00 מארגן/ת: שולי שפר פורת קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי13:2013:50סילושנסונייר צרפתי מהשכונה13:20 - 13:50 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי13:3014:30תהליך הבריאה בציור 13:30 - 14:30 מארגן/ת: יאנה פוקס גליצקי קטגוריות:אמנות פלסטית,ציורסוג:מיצג,שיחה

שישי31מאי13:3014:00עומרי חליבה בהופעהשירים מקוריים - רוק אלטרנטיבי עם נגיעות אלקטרוניות13:30 - 14:00 מארגן/ת: עמרי חליבה קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי14:0015:30הדורבן הילס14:00 - 15:30 מארגן/ת: נועם שניידר קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי14:0015:00אזל - פילאטיס בתנועהחיזוק והתבוננות לנשים14:00 - 15:00 מארגן/ת: קרן מלכית קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי14:0015:00קונטקט אימפרוביזציה משולבלאנשים עם יכולות פיסיות שונות14:00 - 15:00 מארגן/ת: מיטלי ומיטל קטגוריות:גוף נפש,ריקודסוג:סדנה

שישי31מאי14:0016:00אזל - הכנת בצק ואפיהחלות כוסמין הורה וילד14:00 - 16:00 מארגן/ת: שרה ויטנברג קטגוריות:אוכל,הורים וילדיםסוג:סדנה,אוכל

שישי31מאי14:3015:15ארז לוין ויואב זילברמןמופע אקוסטי אינטימי ונוגע14:30 - 15:15 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי15:0015:30סטודיו soulלהקת מחול 15:00 - 15:30 מארגן/ת: דפי שדה קטגוריות:ריקודסוג:מופע

שישי31מאי15:0016:30יוגה בזוגותטיפול זוגי בלי חפירות15:00 - 16:30 מארגן/ת: עופר ברוור קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי15:0016:00נשימה מודעתסדנה לזוג הורה וילד15:00 - 16:00 מארגן/ת: ליאורה שלומי קטגוריות:גוף נפש,הורים וילדיםסוג:סדנה,הרצאה,שיחה

שישי31מאי15:0015:30אלי דנקרשירי בלוז בליווי דורון רפאלי 15:00 - 15:30 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי15:1516:00"בין קודש לחול"נדב לב בהופעה15:15 - 16:00 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי15:3016:30תנועה ומילה(לכל הרמות)15:30 - 16:30 מארגן/ת: גל גורפונג קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי15:3017:00שינוי כיוון בחייםאימון בניהול עצמי וניהול קריירה15:30 - 17:00 מארגן/ת: גלית בן שמואל קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי16:0018:30DJ Vivריקודים בחצר16:00 - 18:30 מארגן/ת: נועם שניידר קטגוריות:מוזיקה,ריקודסוג:מופע

שישי31מאי16:0016:45רגל סברסרוק אלטרנטיבי שבור ובועט בעיברית16:00 - 16:45 מארגן/ת: ענבל כהן אור קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי16:3017:15מסע מוזיקלימוזיקה מדיטטיבית16:30 - 17:15 מארגן/ת: מעין דקל קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה,הרצאה

שישי31מאי16:3017:15תום החתול הכחולהצגה לילדים16:30 - 17:15 מארגן/ת: מיה קטגוריות:ילדיםסוג:מופע

שישי31מאי16:3018:30זוגיות הרמוניתסדנת התפתחות ומודעות עצמית16:30 - 18:30 מארגן/ת: ערן מאירי קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה

שישי31מאי16:4517:15המפתחדורון רפאלי במופע חדש16:45 - 17:15 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי17:1517:40יוגב חרובימוזיקה בששי חשמונאים17:15 - 17:40 מארגן/ת: דורון, ארז וענבל קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי17:3918:15גיאגיאפרויקט פריקת-מחשבות חסרת-רסן 17:39 - 18:15 מארגן/ת: ענבל כהן אור קטגוריות:מוזיקהסוג:מופע

שישי31מאי17:4018:30מופע קבלת שבת17:40 - 18:30 מארגן/ת: דורון ארז יותם נעמי קטגוריות:מוזיקה,הגות ותרבות,אוכלסוג:אוכל,מופע,שיחה

X