מאי, 2019

חמישי30מאי(מאי 30)17:30שישי31(מאי 31)14:00אזל: לראות אחרת, ביחדאזל: סדנת תקשורת מקרבת להורים וילדים17:30 - 14:00 (31) מארגן/ת: רפאל מתן בן משה קטגוריות:ילדים,צילום,הורים וילדים,תערוכות ופעילויות מתמשכותסוג:סדנה

פרטי הארוע

לראות אחרת, יחד
סדנת תקשורת מקרבת להורים וילדים
 
יום חמישי 30.5 שעות 17:30 עד 19
 
להורה וילד
 כיתות ו' ועד ח'.
 
יום שישי סדנת הורים וילדים נוספת 12:30 עד 14.
 
הורה וילד גלאי כיתות ג' ועד ה'

 התמר 23 – בסטודיו של רפאל

רישום מראש – בכל סדנה 8 זוגות הורה וילד בלבד

להביא סמארטפון אישי
 

 סדנא חוויתית ללימוד צילום בסמרטפון עם חיה ורפאל .   

יחסים בין הורים וילדים הם בין היחסים הייחודים והמשמעותיים ביותר שלנו.

בעולם המטורף שלנו, בעולם הדיגיטלי בו אנו והילדים שלנו חיים, בין קריירה להורות, אפליקציות ומשחקים, דרישות להישגיות ומטלות- התקשורת בין הורים וילדים הפכה מורכבת יותר מאי פעם.
"המסכים" שאליהם צמודים כולנו, כל כך הרבה שעות ביום, לעיתים תכופות גורמים לניכור, לחוסר תקשורת אישית ומריבות בין הורים לילדים.

בסדנה שלנו הורים וילדים מצלמים יחד, מדברים, מתבוננים ומתקרבים דווקא תוך כדי שימוש במסכים (ליתר דיוק במצלמות הסמארטפון) ובאמצעות שפת הצילום הופכים אותם למגרש המשחקים המשפחתי החדש, שיחבר ביניכם לבין הילד/ה המתבגר/ת שלכם.

ההנחיה המשותפת של חיה ורפאל יחד עוטפת את המשתתפים במרחב מוגן ובטוח לכל נושא שעולה, מאפשרת תשומת לב אישית לכל אחת ואחד ולכל זוג משתתפים.

התקשורת בין המנחים מהווה מודל לתקשורת מקרבת ולאופן בו ניתן להביא לשיחה נקודות מבט שונות גם כשהן מנוגדות. הקולות השונים מאפשרים להדהד גם את הקול הנשי וגם את הקול הגברי באופן הרמוני, ולתת מקום גם לקול ההורי ("כמו אבא ואמא של הקבוצה") וגם לקול הילדי.

מה תקבלו בסדנה? 

לצד לימוד צילום מקצועי, נתבונן ונדבר על הקשר המיוחד שלכם מזוית חווייתית של משחק ואתגר, מפרספקטיבות שונות, תוך תרגול כלים שונים מתחום הצילום, האימון, התקשורת והפוטותרפיה.

כזה זמן איכות – מזמן לא חוויתם !

 
למי זה מתאים ?
 
הסדנה מתאימה להורים שמוכנים לפגוש את ילדם בגובה העיניים, מוכנים לחקור ביחד נושאים משותפים, מוכנים לשמוע ולראות את השקפת העולם של ילדם ללא שיפוטיות וביקורת.
 
למי זה לא מתאים ?
המפגשים שלנו אינם מתאימים להורים שמחפשים תעסוקה לילדים לכמה שעות, 
 
קחו לכם הפסקה ממרוץ החיים לשעה וחצי איכותיות עם ילדכם   וקבלו 'משקפים'  חדשים לראיה אחרת של הקשר שלכם !  

        

 
 
 

זמן

30 (חמישי) 17:30 - 31 (שישי) 14:00

כתובת

התמר 23

מארגן/ת

רפאל מתן בן משה0523608482

2 thoughts on “אזל: לראות אחרת, ביחד

זה המקום לשאלות ושיתופים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X