מאי, 2019

חמישי30מאי19:0020:30צ'אקרותהרצאה והדגמה - ד"ר רובי שלו19:00 - 20:30 מארגן/ת: דליה ריבר קטגוריות:גוף נפשסוג:סדנה,מיצג,הרצאה,שיחה,צפייה

פרטי הארוע

הרצאה והדגמה על מהות הצ'אקרות, הסיבות השכיחות לחסימות בכל צ'אקרה, פתיחתן, הטענתן וריפוין.  

לפי תפיסתי המטאפיזית של מחלות ופציעות לכל פציעה, לכל מחלה, ו\או בעיה נפשית יש סיבות שהן לא גופניות. אם נדע את הסמליות של כל בעיית בריאות ובמקביל את הסמליות של כל אבר או מערכת בגופנו, ההצלבה תוביל אותנו אל עבר הסיבות האמתיות, הלא גופניות. ריפוי המחלה לעיתים כמעט מידי. הגוף פשוט יודע לטפל בעצמו!

ד"ר רובי שלו

אני רובי שלו, יליד 51 נשוי לשולה ואב לרותי, יונתן ורוני. בעל תואר ד"ר בחינוך (1998), מאמן שחייה בכיר ומאמן לאומי. ניהלתי במכון וינגייט את המחלקה ללומדה ולתורת האימון וכן את המחלקה להכשרת מאמנים לספורט התחרותי (בין השנים 1985-2007). בנוסף לכך ובמקביל, במשך 34 שנה, התמחיתי והוכשרתי, (וממשיך בכך גם כיום…), בתחומים רבים של רפואה משלימה: הילינג, כל דרגות הרייקי, כל דרגות התיטא הילינג כולל הוראת השיטה, ביואנרגיה, שיאצו, אקופרסורה, ועוד. בנוסף לכך, עוסק בתחומים רוחניים רבים כמו: תקשור, ניתוח אישיות האדם בכוח האותיות של שמו הפרטי, הפעלת מטוטלת, עפעוף ואיתור טראומות מן העבר ועוד. הבחירה שלי בשילוב ההתמחות "הקונבנציונאלית", ו"הלא קונבנציונאלית", הביאה אותי לתפיסה האינטגרטיבית שלי לחיים כמטפל, כמורה, כמחנך וכמאמן, ומתוך זה, לפיתוח הגישה לריפוי אינטגרטיבי.

זמן

(חמישי) 19:00 - 20:30

כתובת

בית דליה ריבר

החשמונאים 18

מארגן/ת

דליה ריבר0528311334

5 thoughts on “צ'אקרות

זה המקום לשאלות ושיתופים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X